VİZYONUMUZ

Hedefimiz Ne?

Moda trendlerinin hızlı geliştiği günümüz dünyasında GD Accessories olarak dünya modasından yola çıkarak tasarıma olan farklı bakış acısını müşterileri ile paylaşabilmek.
Tecrübeli ekibi ile sürdürülebilir kalite anlayışını doğru zaman planlaması ,gelişen teknolojiye ayak uyduran makine parkuru ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
Modaya yön veren farklı tasarımlarını, dayanıklı  kalitesi; temalı ve kombinli aksesuar ürün çeşitleri ile uygun fiyat politikasına bağlı bir marka şirketi olmak.
Müşteri ve tedarikçilerimizle  emin adımlarla uzun soluklu bir yolda yürüyebilmek; çağdaş yönetim anlayışı ile hareket ederek çevreye, topluma ,doğaya saygılı hizmet verebilmek sektörde öncü olacak başarılar elde etmek.
MİSYONUMUZ

Sorumluluğumuz Ne?

Müşteri kitlerimizin talep ve de değişen ihtiyaçlarını; tecrübeli ekibi ile kaliteli ve zamanında üretebilmek

Yaratıcı çözümleri, esnek yapısı ile  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, öncü ve farkındalıklı tasarımlarımız ile ,ürün kullanıcımızın yaşamına değer katan onları farklı kılan aksesuarlarımızla ; tedarikçi-müşteri-kullanıcı ile güvene dayalı sıcak ilişkiler kuran sektörde başarılı ve öncü bir firma olmak.


FAALİYETLERİMİZ

Biz Ne Yapıyoruz ?


Çocuk Aksesuarları tasarım, üretim ve pazarlaması konularında faaliyet göstermekteyiz.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olup 0-8 yaş çocuk grubuna hitap etmekteyiz. Üretim kalemlerimiz Pantolon askıları, kemerler, çantalar, takılar, özel tasarımlı exclusive ürünler, hediyelik setler. Ayrıca alıcının talebine göre tasarım ve üertim de yapmaktayız.


ADRESİMİZ
Yunusemre Mah. Köklü Cad. No:70/ A
16270 Yıldırım-Bursa-Türkiye
SOSYAL MEDYA
 
 
SÖZÜN ÖZÜ
Tasarımı ve üretimleri tamamen kendimize ait olan ürünlerimiz ile çocuk aksesuarları modasına yön veriyoruz.
Bu web sayfası istif danışmanlık hizmetleri tarafından tasarlanmıştır; Telif hakkı GD Accessories'e aittir. Tüm hakkı saklıdır.